TYP: a1

Hotel z Basenem i Spa: Zanurz się w luksusie i odprężeniu!

poniedziałek, 28 sierpnia 2023
Artykuł sponsorowany

O każdej porze roku warto wybrać się do hotelu z basenami i zabiegami spa. Latem przyda się kiedy pogoda nie dopisze na wakacyjne wycieczki, a od jesieni do wiosny po to by się zrelaksować i odpocząć. Dzisiaj mamy dla Was ciekawą propozycję o hotelu na Zamku Gniew.

Zamek Gniew - gdzie to jest?

Miasto i zamek Gniew znajdują się na Pomorzu, ale nie nad samym Bałtykiem. Dzięki temu jest tu znacznie spokojniej niż w zatłoczonych miejscowościach nadmorskich. Wpada tu do Wisły rzeka Wieprzyca. Administracyjnie tutejsze tereny należą do powiatu Tczewskiego

Dlaczego warto wybrać hotel ze spa na zamku Gniew?

Tutejsza strefa spa zaprasza na zabiegi i rytuały między innymi z wykorzystaniem jedwabiu, bursztynu i mięty. Pamiętając, że jesteśmy na zamku możemy poczuć się jak król i królowa poddając się "Kaprysowi Marysieńki" albo "Rytuałowi godnemu króla".

W gabinetach wykorzystuje się wysokiej klasy technologie umożliwiające między innymi oczyszczanie wodorowe albo zabieg odmładzający falami radiowymi czyli "lifting bez skalpela".

A może wolicie masaże takie jak "Masaż Królowej Marii", "Masaż Jana II Sobieskiego", "Masaż Wielkich Mistrzów". Są też masaże z wykorzystaniem czekolady, gorących kamieni albo świec.

Właściciele obiektu przygotowali nawet coś specjalnego dla dzieci, rytuały dla dwojga, dla kobiet w ciąży zabiegi na dłonie i stopy. Do tego sauna i mnóstwo innych propozycji. Nic tylko korzystać.

Baseny na zamku Gniew

Dla wielu gości na Zamku Gniew największą frajdę sprawiają baseny. Jest tutaj cały kompleks wodny. Znajdą coś dla siebie rodzice najmłodszych dzieci, także dzieci starsze i osoby dorosłe. Jak ktoś nie lubi pływać może zanurzyć się w wannie z hydromasażem czyli w jacuzzi.

Co jeszcze warto wiedzieć o zamku Gniew?

Na wszystkich czekają komfortowo urządzone pokoje. W kuchni przyszykują się dla Was smaczne posiłki. Istnieje możliwość korzystania z kręgielni. Można popływać gondolą albo kajakiem. Dzieci na pewno chętnie pobawią się w specjalnie przygotowanej dla nich sali "Pysiolandia".

Więcej informacji na temat pobytu, także adresy, telefony i zasady rezerwacji znajdziecie na stronie https://www.zamek-gniew.pl/spa/zabiegi-spa

TYP: a3
0 0
Komentarze
TYP: a2

Kalendarium: 23 July

W porcie Hel zacumował s/y "Euros" pod Kpt. Henrykiem Jaskułą, który jednym skokiem, w ciągu dziewięćdziesięciu dni, pokonał trasę z Buenos Aires długości 8276 Mm.
poniedziałek, 23 lipca 1973
położono stępkę na HMS 'Victory', sławnego za sprawą admirała Nelsona, zwycięzcy bitwy pod Trafalgarem. Dziś okręt pełni funkcję muzeum.
poniedziałek, 23 lipca 1759
Z Gdynii wyruszyła wyprawa harcerzy z Warszawy na jachcie 'Poleszczuk', docierając do Nowego Jorku i dalej drogą sródlądową do Chicago
sobota, 23 lipca 1938
W Śniatyniu rozpoczyna się rejs Waclawa Korabiewicza do Indii
poniedziałek, 23 lipca 1934